+48 731 805 769

FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Po pierwsze sala jest wyposażona w nowy, wysokiej jakości sprzęt. Po drugie - zrobiliśmy bardzo dobrą adaptację akustyczną. Chcemy Wam zapewnić jak najlepsze warunki do grania. A to wszystko niestety kosztuje, mamy jednak nadzieję że warto wydać te parę złotych więcej i komfort gry to wynagrodzi :)
Darmowy parking znajduje się na ulicy Kaprów. Ze względu na umowę z mieszkańcami prosimy o nie parkowanie bezpośrednio pod salą. Istnieje jednak możliwość podjechania pod drzwi sali w celu rozpakowania sprzętu.
Jasne, wszystko do ustalenia - prosimy o kontakt mailem, fb czy telefonem.
Najbliższy sklep jest po drugiej stronie ulicy, nie jest on jednak otwarty późnym wieczorem. Po drugiej stronie ulicy jest też Biedronka. Natomiast w odległości około 400 metrów (skrzyżowanie ul. Husa i ul. Derdowskiego) jest sklep, króry jest czynny do północy.
Najpierw włączasz power, czekasz około minuty i załączasz standby - wtedy możesz spokojnie grać. Jak skończysz grać to podobnie, najpierw wyłączasz standby, czekasz około minuty i power. Nie stosowanie się do powyższej instrukcji powoduje szybsze zużycie lamp oraz może skutkować zepsuciem wzmacniacza. Staramy się zapewnić Wam światowej klasy, sprawny sprzęt. Mamy nadzieje, że docenicie to i będziecie używać go poprawnie.